Prekių filtrai

Specialūs pasiūlymai elementai

Lankytojo kėdės

Rodoma 1 - 7 iš 7

Biuro kėdė lankytojams Recto Visitor priklauso biuro kėdžių šeimai Recto. Šioms kėdėms būdingos tiesios linijos ir minimalistinis dizainas, tad jos puikiai tiks įvairaus stiliaus interjere.Susikurk savo kėdę!

127,00 €

Biuro kėdė lankytojams Tagia Visitor priklauso biuro kėdžių šeimai Tagia. Kėdės atlošas aptrauktas ryškiu, ergonomišku tinkliniu audiniu, kurio spalvą galite pasirinkti pagal savo interjero koloritą.Susikurk savo kėdę!

214,00 €

Biuro kėdė lankytojams Lin Visitor priklauso biuro kėdžių šeimai Lin. Šios kėdės sužavi savo paprastumu ir lengvumu. Jos suteiks jaukumo Jūsų biurui ir puikiai derės namuose.Susikurk savo kėdę!

129,00 €

Biuro kėdė lankytojams Pinko Visitor - tai universalios, laiko patikrintos kėdės, patogios ne tik sėdėti, bet ir sandėliuoti, nes susideda viena ant kitos. Kėdės Pinko puikiai tiks konferencijų salėms ir posėdžių kambariams, įvairioms mokymo ir maitinimo įstaigoms. Susikurk savo kėdę!

98,00 €

Baro kėdė Vega Visitor priklauso kėdžių šeimai Vega. Šios kėdės atrodo lengvos ir grakščios, bet tuo pačiu yra patogios ir stabilios.Susikurk savo kėdę!

158,00 €

Lankytojo kėdė Vega Visitor 1 priklauso kėdžių šeimai Vega. Šios kėdės atrodo lengvos ir grakščios, bet tuo pačiu yra patogios ir stabilios. Ryškios spalvos suteikia erdvei žaismingumo ir gyvybingumo. Vega yra teisingas pasirinkimas norintiems išskirtinio dizaino. Numatytoji komplektacija:•...

355,00 €

Biuro kėdė lankytojams Luna Visitor priklauso biuro kėdžių šeimai Luna. Elegantiškos kėdės linijos ir idealiai subalansuotas korpusas suteikia individualiai pasiūto kostiumo pojūtį.Susikurk savo kėdę!

360,00 €
Rodoma 1 - 7 iš 7