Prekių filtrai

Specialūs pasiūlymai elementai

Vadovo kėdės

Rodoma 1 - 7 iš 7

Magna biuro kėdės - vertinantiems formos ir funkcionalumo harmoniją bei gerą savijautą. Paprastas ir patogus kėdės atlošo bei sėdimosios dalies reguliavimas garantuoja ergonomišką sėdėjimą, taisyklingą laikyseną ir darbingą nuotaiką.Susikurk savo kėdę! 

489,00 €

Biuro kėdė Solium - tai elegancija, spalvų darna ir medžiagų harmonija. Šios serijos kėdžių atlošo tinklelis prisitaiko prie Jūsų nugaros formos ir leidžia kūnui kvėpuoti, taip užtikrindamas maksimalų komfortą.Susikurk savo kėdę!

271,00 €

Luna biuro kėdė - sukurta moderniam biurui, tačiau puikiai dera ir kitoje aplinkoje, reikalaujančioje profesionalios išvaizdos. Elegantiškos kėdės linijos ir idealiai subalansuotas korpusas suteikia individualiai pasiūto kostiumo pojūtį. Susikurk savo kėdę!

407,00 €

Arco biuro kėdė - visada madinga, patogi, prabangi kėdė sukurs Jūsų erdvei išskirtinai solidaus interjero įspūdį. Tiems, kas vertina laiko patikrintas vertybes ir tradicijas. Susikurk savo kėdę!

346,00 €

Giga biuro kėdė išsiskiria savo ergonominėmis savybėmis ir sustiprinta konstrukcija, galinčia atlaikyti didelius krūvius. Šią kėdę rekomenduojame dirbantiems sėdimą darbą ir sėdintiems daugiau nei 8 valandas.Susikurk savo kėdę!

770,00 €

Onda biuro kėdės - tai solidumas, itališkas dizainas, funkcijų ir dizaino sintezė. Onda kėdės puikiai papildys Jūsų biuro interjerą ir sukurs prabangos įspūdį.  Numatytoji komplektacija:• Audinys: juoda natūrali oda• Porankiai: reguliuojami 3D• Žvaigždė: poliruoto aliuminio• Ratukai: gumuoti•...

571,00 €

Biuro kėdė Gabri - sukurta vertinantiems funkcionalumą, gerą savijautą ir komfortą. Ši kėdė prisitaiko prie kiekvieno sėdinčiojo individualių savybių, todėl galite sėdėti taisyklingai ir išlikti darbingi visą dieną. Susikurk savo kėdę!

663,00 €
Rodoma 1 - 7 iš 7