Prekių filtrai

Biuro kėdės

puslapyje
Rodoma 1 - 9 iš 35

Magna biuro kėdės - vertinantiems formos ir funkcionalumo harmoniją bei gerą savijautą. Paprastas ir patogus kėdės atlošo bei sėdimosios dalies reguliavimas garantuoja ergonomišką sėdėjimą, taisyklingą laikyseną ir darbingą nuotaiką.Susikurk savo kėdę! 

489,00 €

Horo biuro kėdžių dizainas išsiskiria lengvumu. Tačiau nepaisant šio įvaizdžio, Horo kėdės yra tvirtos ir patikimos. Tiesiog patogu ir gera sėdėti. Numatytoji komplektacija:• Audinys: žalia vilna• Porankiai: nereguliuojami• Žvaigždė: juodo plastiko• Ratukai: gumuoti

262,00 €

Biuro kėdė Solium - tai elegancija, spalvų darna ir medžiagų harmonija. Šios serijos kėdžių atlošo tinklelis prisitaiko prie Jūsų nugaros formos ir leidžia kūnui kvėpuoti, taip užtikrindamas maksimalų komfortą.Susikurk savo kėdę!

271,00 €

Biuro kėdė lankytojams Recto Visitor priklauso biuro kėdžių šeimai Recto. Šioms kėdėms būdingos tiesios linijos ir minimalistinis dizainas, tad jos puikiai tiks įvairaus stiliaus interjere.Susikurk savo kėdę!

127,00 €

Biuro kėdės Recto, išsiskiriančios savo dizainu, į bet kurią darbo vietą įneš savitumo ir naujumo. Šios kėdės ne tik papuoš Jūsų biurą, suteikdamos jam originalumo, bet ir puikiai prisitaikys prie Jūsų norų. Susikurk savo kėdę!

204,00 €

Biuro kėdė lankytojams Tagia Visitor priklauso biuro kėdžių šeimai Tagia. Kėdės atlošas aptrauktas ryškiu, ergonomišku tinkliniu audiniu, kurio spalvą galite pasirinkti pagal savo interjero koloritą.Susikurk savo kėdę!

214,00 €

Ultra biuro kėdės yra patikimos bei patogios sėdėti. Šios kėdės suteikia modernumo Jūsų biurui.Susikurk savo kėdę!

149,00 €

Infra biuro kėdė - Jūsų ištikimas partneris kasdieniame darbe. Tai patikimos bei patogios biuro kėdės.Susikurk savo kėdę!

127,00 €

Luna biuro kėdė - sukurta moderniam biurui, tačiau puikiai dera ir kitoje aplinkoje, reikalaujančioje profesionalios išvaizdos. Elegantiškos kėdės linijos ir idealiai subalansuotas korpusas suteikia individualiai pasiūto kostiumo pojūtį. Susikurk savo kėdę!

407,00 €
Rodoma 1 - 9 iš 35